Bargieł Braders - Autoryzowany dystrybutor środków smarnych Texaco Mobil - Śląsk


Aktualności

PROMOCJA LPG

Instalacja LPG Sekwencyjna
Już od 2000zł

>> więcej

Zapraszamy Do sklepu internetowego

Zapraszamy

>> więcej

Produkty Specjalistyczne AMBERSIL

>> więcej

Aktualizacja linii Ursa

Dlaczego wprowadzane są zmiany?>> więcej

Płyny Hydrauliczne Wielosezonowe

Co się zmieni? >> więcej

Czy wiesz że?

W Polsce Texaco rozpoczęło działalność w 1992 roku, została wtedy utworzona firma Texaco Marketing Poland, która jako pierwsza rozpoczęła dystrybucję produktów smarnych i płynów eksploatacyjnych Texaco, lansując przede wszystkim na rynku polskim rodzinę olejów samochodowych - Havoline.

Narzędzie doboru oleju

Narzędzie Doboru olejuMarka Texaco, symbol doskonałości, innowacji i fachowej wiedzy, słusznie zaliczana jest do najbardziej znanych i cenionych marek na świecie.
Zarówno dla klientów, jak również dla producentów pojazdów i maszyn marka Texaco oznacza globalną obecność, siłę technologii i nieskazitelną reputację za jakość syntetycznych środków smarnych i produktów klasy Premium. 

Havoline należy do światowej czołówki olejów silnikowych. Doskonałej jakości  oleje bazowe
i pakiet dodatków uszlachetniających wykorzystywane przy produkcji Havoline to tylko jeden powód jego doskonałych osiągów. Dzięki zastosowanej technologii Oleje Havoline przewyższają najbardziej rygorystyczne wymagania światowych producentów samochodów i zapewniają wyjątkową ochronę przeciwzużyciową silnika nawet w ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych.

Texaco Ursa to marka doskonałej jakości środków smarnych do pojazdów użytkowych znana od ponad 80 lat. Nie dziwi więc fakt, że producenci samochodów ciężarowych,  wybierają technologię Texaco.
Texaco Ursa to jedna z najlepiej sprzedających się na świecie marek olejów silnikowych.

Texaco Ursa jest przykładem zaangażowania firmy Chevron w rozwój technologii środków smarnych. Nieustanne zaawansowane badania i rozwój sprawiają, że produkty Texaco Ursa są jednym z wiodących olejów silnikowych na świecie, co
z kolei pozwala na utrzymanie najwyższych osiągów samochodów ciężarowych.

Przemysłowe środki smarne

Od dziesięcioleci firma Chevron Texaco opracowuje najnowocześniejsze przemysłowe środki smarne i rozwija swoją dogłębną wiedzę, aby pomagać klientom osiągać wyższe poziomy wydajności urządzeń.

Przemysłowe oleje i smary Texaco zapewniają doskonałe smarowanie i znakomitą ochronę przeciwzużyciową. Te niezwyklej jakości przemysłowe środki smarne uzyskały szereg dopuszczeń producentów i przeszły pozytywnie testy eksploatacyjne, dzięki czemu klienci mogą być przekonani o skuteczności działania tych środków smarnych. 

Linia